Česká hlava

 • XVIII. ročník soutěže Česká hlava právě začíná - posílejte své nominace

  Dnešním dnem, byl zahájen sběr nominací do XVIII. ročníku soutěže Česká hlava pro české vědce, konstruktéry a nadané studenty vysokých škol.
  I v letošním roce budou laureátům rozdány finanční odměny v celkové výši 1 350 000,- Kč.
  Statut soutěže a podrobné podmínky účasti naleznete ZDE.

 • Společnost Crytur a Matematicko fyzikální fakulta Univerzity Karlovy se staly partnery nové kategorie v Českých hlavičkách

  Speciální kategorie Universum vyhrazená matematice a fyzice bude od letoška součástí badatelské soutěže pro mladé studenty České hlavičky. Více informací

 • 13. ročník Českých hlaviček právě začíná - posílejte své nominace

  Naše společnost ve spolupráci s Ministerstvem školství, mládeže a tělovýchovy v těchto dnech vyhlásila Statut již třináctého ročníku soutěže pro nadanou středoškolskou mládež České hlavičky. Podmínky účasti a popis vyhlášených kategorií naleznete ZDE.
  Zaslat přihlášky je možné do 30. června 2019. Televizní galavečer k udílení cen se uskuteční 21.10. v SONO Centru v Brně. Více o soutěži ZDE.

Generální partneři

Veolia Česká republika

Partneři projektu

Hospodářská komora
Svaz průmyslu a dopravy ČR

Dárci projektu

ČEPS

Mediální partneři projektu

Česká televize
Hlavičkiáda
Na tomto webu používáme soubory cookies, abychom mohli zajistit jeho plnou funkčnost, analyzovat návštěvnost a případně přizpůsobit vhodně obsah a reklamu konkrétním uživatelům. Veškeré takto získané informace zpracováváme v souladu s dokumentem Prohlášení o ochraně osobních údajů.