Česká hlava

 • 20. ročník soutěže Česká hlava právě začíná - posílejte své nominace

  20. ročník soutěže Česká hlava právě začíná

  Dnešním dnem, byl zahájen sběr nominací do 20. ročníku soutěže Česká hlava pro české vědce, konstruktéry a nadané studenty vysokých škol. I v letošním roce budou laureátům rozdány finanční odměny a předávání cen proběhne na slavnostním galavečeru, který přenáší Česká televize. V rámci 20. ročníku byl upraven statut ze strany Úřadu vlády pro Národní cenu vlády Česká hlava. Přečtěte si prosím pozorně statut a výzvu k této ceně, kterou naleznete ZDE. Statut soutěže a podrobné podmínky účasti cen Česká hlava jsou k dizpozici ZDE.

 • České hlavičky 2021 startují - zasílejte své nominace!

  15. ročník Českých hlaviček odstaroval

  Společnost Česká hlava vyhlašuje již 15. ročník soutěže České hlavičky pro nadané studenty středních škol. Organizován je ve spolupráci s partnery projektu. Kompletní statut vyhlašovaných cen a podmínky pro zaslání Vašich prací naleznete ZDE.

 • Ivan Bartoš byl hostem Klubu Českých hlav

  Ivan Bartoš byl hostem Klubu Českých hlav

  Transfer vědeckých poznatků do praxe, nastavení financování vědy, i role české vědy při řešení koronavirové situace. Více informací

Generální partneři

Veolia Česká republika
IDEA StatiCa s.r.o.
Zdravotní pojišťovna MVČR
ABB

Mediální partneři projektu

Česká televize
Hlavičkiáda
Na tomto webu používáme soubory cookies, abychom mohli zajistit jeho plnou funkčnost, analyzovat návštěvnost a případně přizpůsobit vhodně obsah a reklamu konkrétním uživatelům. Veškeré takto získané informace zpracováváme v souladu s dokumentem Prohlášení o ochraně osobních údajů.