• Ústav organické chemie a biochemie byl plný Hlaviček!

  Hlavičky - ústav chemie

  V rámci již třetí letošní Hlavičkiády navštívili vybraní studenti středních škol Ústav organické chemie a biochemie AV v Praze v Dejvicích. Studenty přivítal ředitel Ústavu, RNDr. PhDr. Zdeněk Hostomský, CSc. a následovaly prohlídky odborných pracovišť s praktickými ukázkami.

 • Hlavičky zdraví z Dopravního podniku i ze Seznamu!

  Hlavičky v Seznam.cz a DPP

  V úterý 13. a ve středu 14.6. se konaly další ze série odborných exkurzí pro vybrané studenty středních škol, Hlavičkiády. Studenti z českého, moravského i slezského kraje navštívili nejstarší depo pražského metra Kačerov i ultra moderní datové centrum Kokura, patřící společnosti Seznam.cz a.s.

 • S Hlavičkiádou do Ústavu organické chemie a biochemie!

  S Hlavičkiádou do Ústavu organické chemie a biochemie!

  V rámci našeho programu pro středoškolskou mládež vyhlašujeme druhou letošní Hlavičkiádu, jenž se bude konat v pražských Dejvících, v Ústavu organické chemie a biochemie.

 • Jubilejní 10.ročník Celostátního setkání učňovské mládeže a statut soutěže Machři roku 2017 vyhlášen, zasílejte svoje nominace!

 • Statut soutěže České Hlavičky 2017 vyhlášen, zasílejte své nominace!

 • Slavnostním galavečer České Hlavičky 2017 bude provázet Martin Dejdar a Miluše Bittnerová. Zahraje kapela Ready Kirken.

  Galavečer se koná 31.10.2017 v brněnském SONO centru

 • Václav Marek přednášel starostům a primátorům středočeských měst

  Předseda správní rady obecně prospěšné společnosti Česká hlava Václav Marek přednášel 31.ledna starostům a primátorům středočeských měst o výsledcích českých vědců, které by mohly pomoci jejich konceptům Smart Cities.

Generální partneři

Skupina ČEZ
Kapsch

Pod záštitou

Ministerstvo průmyslu a obchodu

Mediální partneři projektu

Česká televize

Partneři projektu

Čepro, a.s.
Svaz průmyslu a dopravy ČR
Hlavičkiáda
Tento web používá k poskytování služeb a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Více informací