• 13. dubna proběhla schůze organizačního výboru

  13. dubna proběhla schůze organizačního výboru

  V pátek 13. dubna se na Univerzitě Karlově sešel organizační výbor projektu Česká hlava, který projednal plán akcí, jejich harmonogram a rozpočet na letošní rok.

 • XVII. ročník soutěže Česká hlava právě začíná - posílejte své nominace

  XVII. ročník soutěže Česká hlava právě začíná

  Dnešním dnem, byl zahájen sběr nominací do XVII. ročníku soutěže Česká hlava pro české vědce, konstruktéry a nadané studenty vysokých škol.
  I v letošním roce budou laureátům rozdány finanční odměny v celkové výši 1 350 000,- Kč. Statut soutěže a podrobné podmínky účasti naleznete ZDE.

 • České hlavičky 2018 startují - zasílejte své nominace!

  12. ročník Českých hlaviček odstaroval

  12. ročník Českých hlaviček odstaroval.

  Obecně prospěšná společnost Česká Hlava vyhlašuje již 12.ročník soutěže České Hlavičky. Organizován je ve spolupráci s Ministerstvem školství, mládeže a tělovýchovy, Vysokou školou ekonomickou v Praze a dalšími partnery projektu. Kompletní statut vyhlašovaných cen a podmínky pro zaslání Vašich prací naleznete ZDE.

 • Karina Movsesjan ve Forbes výběru "30 pod 30"

  Karina Movsesjan ve Forbes výběru

  Devatenáctiletá studentka karlovarského gymnázia a laureátka Českých hlaviček z minulých let Karina Movsesjan byla vybrána do prestižního žebříčku časopisu Forbes s názvem 30 pod 30. Jedná se o výběr třiceti talentovaných lidí z České republiky, do třiceti let věku, kteří mají našlápnuto na slibnou kariéru.

 • Profesor Zima se stal novým členem organizačního výboru České hlavy

  Profesor Zima se stal novým členem organizačního výboru České hlavy

  Rektor Univerzity Karlovy a předseda Konference rektorů ČR, pan prof. MUDr. Tomáš Zima, DrSc., MBA, se stal novým členem organizačního výboru projektu Česká hlava.

Generální partneři

Skupina ČEZ
Kapsch
Veolia

Partneři projektu

Svaz průmyslu a dopravy ČR
CzechInvest
Goram

Mediální partneři projektu

Česká televize
Hlavičkiáda
Tento web používá k poskytování služeb a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Více informací