Česká hlava

 • Setkání s hospodářským výborem PSP ČR

  21. května proběhla na půdě hospodářského výboru PSP ČR schůzka poslanců se zástupci Klubu inovativních firem a Klubu českých hlav. Poslanci se s oběma kluby dohodli na spolupráci v oblasti připomínkování relevantních zákonů a na pravidelném společném setkávání.

 • Česká hlava společně s Vládou ČR vyhlašuje ročník 2015

  Česká hlava - nejprestižnější soutěže pro vědce, techniky a vysokoškolské studenty - vstupuje do svého 14. ročníku. Laureátům cen v jednotlivých kategoriích bude předáno finanční ocenění v celkové výši 1 440 000 Kč. Uzávěrka nominací je 30. 6.

 • České hlavičky 2015 vyhlášeny. Přihlaste se právě teď!

  A je to tu! Již 9. ročník soutěže České hlavičky právě odstartoval vyhlášením svého statutu. Pracujete na něčem výjimečném? Objevili jste dosud neobjevené? Vymysleli jste převratnou inovaci? Přihlaste se do 30. 6. a získejte nejen slávu a prestiž, ale i hodnotné finanční odměny!

 • Nový projekt pro mladé inovátory. Získejte finance na rozjezd podnikání!

  Máte nápad, který chcete prosadit do praxe? Připravili jsme pro vás novinku - formou vícedílného TV pořadu chceme pomoci nalézat vhodné investory pro nové projekty a podnikatelské záměry mladých inovátorů ve věku 15-22 let. Přihlášky posílejte do 30.června.

 • Klub Českých hlav se sešel s vicepremiérem Bělobrádkem

  Klub Českých hlav se ve čtvrtek 16.4. sešel s vicepremiérem Pavlem Bělobrádkem v nádherných prostorech Lichtenštejnského paláce na Kampě. Cílem tohoto neformálního setkání, jež je první z řady akcí čekajících Klub v letošním roce, je usnadňování dialogu mezi představiteli státní správy a vědeckou sférou.

 • Hlavičkiáda v GE Aviation

  Společnost GE Aviation je největší český výrobce leteckých motorů. Studenti z Prahy měli 23. 4. možnost osobně poznat historii, výzkumné centrum, výrobu a zázemí v pražských Letňanech.

Generální partneři

Kapsch
Skupina ČEZ

Partneři projektu

Čeps
CzechInvest
Hospodářská komora
Asociace malých a středních podniků a živnostníků ČR

Mediální partneři projektu

Česká televize
Regionalni Denik
Hlavičkiáda