Česká hlava

 • České hlavy se setkají s premiérem

  Členové Klubu českých hlav a Klubu inovativních firem se 21. července setkají s předsedou vlády Bohuslavem Sobotkou. Cílem neformálního setkání je diskuze na téma zlepšení podmínek pro transfer vědy do praxe v ČR.

 • Machři roku tentokrát zavítají do Prahy

  Již 7. ročník celostátní učňovské soutěže Machři roku byl právě vyhlášen. Letos se soutěžící utkají ve dvou kategoriích – truhlář a malíř-natěrač o ceny v hodnotě 100 000 Kč. Soutěžní klání tentokrát proběhne v prostorách SOŠ stavební a zahradnické na pražském Jarově. Přihlašujte se nejpozději do 30.6.

 • Česká hlava společně s Vládou ČR vyhlašuje ročník 2015

  Česká hlava - nejprestižnější soutěže pro vědce, techniky a vysokoškolské studenty - vstupuje do svého 14. ročníku. Laureátům cen v jednotlivých kategoriích bude předáno finanční ocenění v celkové výši 1 440 000 Kč. Uzávěrka nominací je 30. 6.

 • České hlavičky 2015 vyhlášeny. Přihlaste se právě teď!

  A je to tu! Již 9. ročník soutěže České hlavičky právě odstartoval vyhlášením svého statutu. Pracujete na něčem výjimečném? Objevili jste dosud neobjevené? Vymysleli jste převratnou inovaci? Přihlaste se do 30. 6. a získejte nejen slávu a prestiž, ale i hodnotné finanční odměny!

 • Setkání s hospodářským výborem PSP ČR

  21. května proběhla na půdě hospodářského výboru PSP ČR schůzka poslanců se zástupci Klubu inovativních firem a Klubu českých hlav. Poslanci se s oběma kluby dohodli na spolupráci v oblasti připomínkování relevantních zákonů a na pravidelném společném setkávání.

 • Napsali o nás

  Nenechte si ujít novinové články o projektu Česká hlava i rozhovory s laureáty soutěží.

Generální partneři

Kapsch
Skupina ČEZ

Partneři projektu

Čeps
CzechInvest
Asociace malých a středních podniků a živnostníků ČR

Mediální partneři projektu

Česká televize
Regionalni Denik
Literární noviny
GRADA Publishing, a.s.

Pod záštitou

Hospodářská komora
Hlavičkiáda