Snídaně s.... Janem Mládkem

Úno 17. 2017

Ministr průmyslu a obchodu Jan Mládek se sejde 18.dubna na pracovní snídani s vědci a podnikateli, kteří jsou členy Klubu Českých Hlav. Předmětem diskuse bude hlavně propojení vědeckých pracovišť s podniky. Podobná neformální setkání organizuje Česká Hlava s politiky pravidelně a v minulosti se konaly např. s premiérem Sobotkou či ministrem financí Babišem.

Česká hlava je platformou, která si dala za cíl pomoci rozvoji vědy a techniky, a to nejen v ústavech ale hlavně v normálním životě lidí. Neformální pracovní snídaně jsou právě jednou z vhodných platforem, která pomáhá bez zbytečného formalizmu přenášet poznatky z praxe do politiky a obráceně. Jsme rádi, že právě ta naše je vnímána jako důležitá a prestižní a proto jsou zástupci České Hlavy zváni i do nejrůznějších rezortních komisí, kde se účastní práce na konkrétních projektech. Ministerstvo průmyslu již deset let přispívá také finančně na činnost projektu. 

Zpět na přehled novinek

Hlavičkiáda
Tento web používá k poskytování služeb a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Více informací