13. dubna proběhla schůze organizačního výboru

Dub 13. 2018

V pátek 13. dubna se na Univerzitě Karlově sešel organizační výbor projektu Česká hlava, který projednal plán akcí, jejich harmonogram a rozpočet na letošní rok.

Organizační výbor projednává základní profil projektu České hlavy a stanovuje dispozice pro výkonné pracovníky. Vzhledem k tomu, že Česká hlava není svým charakterem ani firemní ani státní,ale národní projekt, spolupracují na něm zástupci všech, kterých se věda a vzdělání týká.

Jeho členy jsou zástupci vysokých škol, akademie věd a průmyslových svazů. V letošním roce se práce v organizačním výboru účastní za vysoké školy rektor Univerzity Karlovy předseda České konference rektorů prof. Tomáš Zima, za Akademii věd PhDr. Pavel Baran z Filosofického ústavu AV ČR, za podnikatelské svazy viceprezident Hospodářské komory ČR Roman Pommer, předseda poroty a emeritní rektor VŠE prof. Richar Hindls a prezident Svazu průmyslu a dopravy Ing. Jaroslav Hanák.

Zpět na přehled novinek

Hlavičkiáda
Na tomto webu používáme soubory cookies, abychom mohli zajistit jeho plnou funkčnost, analyzovat návštěvnost a případně přizpůsobit vhodně obsah a reklamu konkrétním uživatelům. Veškeré takto získané informace zpracováváme v souladu s dokumentem Prohlášení o ochraně osobních údajů.