Hlavičky zdraví z Dopravního podniku i ze Seznamu!

Čer 15. 2017

V úterý 13. a ve středu 14.6. se konaly další ze série odborných exkurzí pro vybrané studenty středních škol, Hlavičkiády. Studenti z českého, moravského i slezského kraje navštívili nejstarší depo pražského metra Kačerov i ultra moderní datové centrum Kokura, patřící společnosti Seznam.cz a.s..

Odborná exkurze v Dopravním podniku Hlavního města Prahy se uskutečnila v úterý a studenti měli možnost kromě prezentace na téma veřejné dopravy v Praze, shlédnout i prostory depa a dozvědět se něco o zázemí, fungování, údržbě a provozu vlakových souprav.

Ve středu posílaly české Hlavičky pozdrav z datového centra Kokura, patřícího společnosti Seznam.cz a.s.. Sérii odborných přednášek na téma kybernetické bezpečnosti, Machine learningu a umělé inteligence doplnila prohlídka centra a detailní prozkoumání všech využívaných technologií.

Fotogalerie

Zpět na přehled novinek

Hlavičkiáda
Na tomto webu používáme soubory cookies, abychom mohli zajistit jeho plnou funkčnost, analyzovat návštěvnost a případně přizpůsobit vhodně obsah a reklamu konkrétním uživatelům. Veškeré takto získané informace zpracováváme v souladu s dokumentem Prohlášení o ochraně osobních údajů.