Vítězové České hlavičky

Merkur „Ekonomie a podnikání“, cena VŠE

Evžen Korec

Evžen Korec

student posledního ročníku Gymnázia ALTIS, Praha 10.

Devatenáctiletý student Evžen Korec zpracoval výzkum problematiky mnohosti řešení pro výpočet RPSN (roční procentní sazba úvěrových nákladů).

Filip Vinš

 Filip Vinš

student 3. ročníku Obchodní akademie Turnov, obor ekonomie a podnikání

Sedmnáctiletý student Filip Vinš vytvořil mobilní aplikaci PICKNOTE.com na míru šitou mladým studentům používající moderní technologie s cílem usnadnit a zefektivnit jejich studijní přípravu.

Futura „Řešení budoucnosti“, cena Ministerstva školství,mládeže a tělovýchovy ČR

Ondřej Zbytek a Ondřej Svoboda

 Ondřej Zbytek a Ondřej Svoboda

Gymnázium Opatov, Praha

Studenti posledního ročníku Gymnázia Opatov v Praze zpracovali projekt Supravodivý setrvačník – alternativa k elektrotechnickým zdrojům elektrické energie.

Ingenium „Svět počítačů a komunikace“, cena ABB s.r.o.

Aranka Hrušková

Aranka Hrušková

Gymnázium Christiana Dopplera, Praha

Studentka posledního ročníku Gymnázia Christiana Dopplera vypracovala práci na téma Řetězové zlomky kvadratických iracionalit.

Genus „ Člověk a svět kolem něj“, cena EKO-KOM a.s.

Jan Hrabovský

Jan Hrabovský

Gymnázium Josefa Ressela, Chrudim

Dvacetiletý absolvent Gymnázia Josefa Ressela v Chrudimi vypracoval práci zabývající se přípravou chalkogenidových skel na bázi systému Ga-Ge-Sb-S a jejich modifikaci ionty vzácných zemin.

Robin Kryštůfek

Robin Kryštůfek

Gymnázium Na Vítězné pláni, Praha

Tento osmnáctiletý student 4. Ročníku Gymnázia Na Vítězné pláni v Praze si touto prací kladl za cíl s využitím dosavadních znalostí o vlivu změn ve struktuře molekul na jejich biologickou aktivitu navrhnout, připravit a charakterizovat sérii pěti nových derivátů kobalt bis(dikarbolid)u, jejichž aktivita proti HIV-1 Pr byla porovnána s aktivitou dosud připravených sloučenin.

SANITAS „Život a zdraví člověka“, cena Všeobecné zdravotní pojištovny ČR

Michaela Krákorová

Michaela Krákorová

Gymnázium Brno–Řečkovice

Studentka posledního ročníku Gymnázia Brno-Řečkovice se zaměřila na výzkum příčin a hledání léčby nádorových onemocnění.

Hlavičkiáda
Na tomto webu používáme soubory cookies, abychom mohli zajistit jeho plnou funkčnost, analyzovat návštěvnost a případně přizpůsobit vhodně obsah a reklamu konkrétním uživatelům. Veškeré takto získané informace zpracováváme v souladu s dokumentem Prohlášení o ochraně osobních údajů.