DVOŘÁK – svahové sekačky s.r.o.

DVOŘÁK – svahové sekačky s.r.o.

Sekačky Spider jsou zcela univerzální dálkově řízené žací stroje s vynikající vysokou svahovou dostupností, nízkonákladovým provozem, bezkonkurenční bezpečností provozu a širokou možností uplatnění. Jedná se o zcela český, mezinárodním patentem chráněný výrobek.

Tým vývojářů ve společnosti patentoval jedinečný systém pojezdu zvaný “tančící krok”, který znamená pohon všech pojezdových kol směrem vpřed i vzad v kombinaci s neomezeným plynulým natáčením všech kol v plném rozsahu 360°.

Sekačka je dimenzována a konstruována tak, aby si poradila s náletovými dřevinami, plevelovým porostem a dlouhodobě nesečenou trávou. Stroj je vhodný I pro úpravu parkových ploch s vysokou kvalitou zástřihu.

Optimální využití strojů Spider je pro sečení rozlehlých ploch s rovným terénem až po svahy se sklonem neuvěřitelných 55°.

Společnost DVOŘÁK – svahové sekačky s.r.o. byla založena v r. 2004 Lubomírem Dvořákem. Stroje Spider od svého uvedení na trh v r. 2003 již získali řadu mezinárodních prestižních ocenění na veletrzích a od renomovaných institucí a to především za technickou inovaci, design a bezpečnost práce. Sekačky Spider se prodávají do více než 50 zemí celého světa.

Zpět na přehled vítězů

Hlavičkiáda
Na tomto webu používáme soubory cookies, abychom mohli zajistit jeho plnou funkčnost, analyzovat návštěvnost a případně přizpůsobit vhodně obsah a reklamu konkrétním uživatelům. Veškeré takto získané informace zpracováváme v souladu s dokumentem Prohlášení o ochraně osobních údajů.