DVOŘÁK – svahové sekačky s.r.o.

DVOŘÁK – svahové sekačky s.r.o.

Sekačky Spider jsou zcela univerzální dálkově řízené žací stroje s vynikající vysokou svahovou dostupností, nízkonákladovým provozem, bezkonkurenční bezpečností provozu a širokou možností uplatnění. Jedná se o zcela český, mezinárodním patentem chráněný výrobek.

Tým vývojářů ve společnosti patentoval jedinečný systém pojezdu zvaný “tančící krok”, který znamená pohon všech pojezdových kol směrem vpřed i vzad v kombinaci s neomezeným plynulým natáčením všech kol v plném rozsahu 360°.

Sekačka je dimenzována a konstruována tak, aby si poradila s náletovými dřevinami, plevelovým porostem a dlouhodobě nesečenou trávou. Stroj je vhodný I pro úpravu parkových ploch s vysokou kvalitou zástřihu.

Optimální využití strojů Spider je pro sečení rozlehlých ploch s rovným terénem až po svahy se sklonem neuvěřitelných 55°.

Společnost DVOŘÁK – svahové sekačky s.r.o. byla založena v r. 2004 Lubomírem Dvořákem. Stroje Spider od svého uvedení na trh v r. 2003 již získali řadu mezinárodních prestižních ocenění na veletrzích a od renomovaných institucí a to především za technickou inovaci, design a bezpečnost práce. Sekačky Spider se prodávají do více než 50 zemí celého světa.

Zpět na přehled vítězů

Hlavičkiáda
Tento web používá k poskytování služeb a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Více informací