Ing. Jakub Strnad

LASAK s.r.o. - jako ředitel a jednatel

Ing. Jakub Strnad

Cenu za nejlepší technologickou nebo výrobkovou inovaci získala firma Lasak s. r. o. za unikátní povrchovou bioaktivní úpravu dentálních implantátů. Organizmus takto upravené implantáty nebere jako cizí těleso, a proto umožňuje jejich mnohem lepší spojení s živou tkání a zajišťuje lepší hojení u pacientů.

Zubní implantáty lze také po operaci v podstatě okamžitě zatěžovat a pacient může téměř okamžitě po operaci přijímat běžnou stravu. Výrazně se zkrátila i doba pro operaci a kompletní náhradu chybějícího chrupu lze provést za šest hodin. Novou metodou bylo ošetřeno již téměř 13 000 pacientů a technologie již obsadila třetinu trhu, přičemž její podíl roste především na úkor zahraničních technologií. Česká technologie pronikla i na zahraniční trhy a používají ji ve více než 20 zemích světa.

Zpět na přehled vítězů

Hlavičkiáda
Na tomto webu používáme soubory cookies, abychom mohli zajistit jeho plnou funkčnost, analyzovat návštěvnost a případně přizpůsobit vhodně obsah a reklamu konkrétním uživatelům. Veškeré takto získané informace zpracováváme v souladu s dokumentem Prohlášení o ochraně osobních údajů.